Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Oj Mirek, Mirek, wiem co to jest eikel i nie, nie obraziłam się, bo generalnie nie ma tu odnośnika w stosunku do kobiet.

A już zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi z "nie pamiętam". Podejrzewam, że u Ciebie z językiem kiepściutko, ale to pikuś.

Moim zdaniem, w przypadku aluzji może obrazić Cię jedynie coś z czym rzeczywiście się utożsamiasz. No więc jak to jest z tym żołędziem, na który nikt więcej nie zwrócił uwagi?..


Oj Violka Violka

Viooltje a ja podjerzewam ze mimo twojej wiedzy jestes osoba malo domyslna. Niestety taka przypadlosc nie pomaga w pewnych dziedzinach zycia, ale to pikus. Jakos idzie z tym zyc Obrazic sie cos z czym osobiscie sie utozsamiam Te frazesy to mozesz komus innemu wciskac nie mi chyba ze chcesz mnie rozsmieszyc A jesli chcesz wiedziec jak to jest z tym zoledziem to mam nadzieje ze w koncu znajdziesz sama odpowiedz. Podpowiem ci tylko ze on nie pokazuje tego do polakow tylko do holendrow. A co ja ci tam bede tlumaczyl ty jestes madra i oczytana kobita i ladnych slow uzywasz w swoich wypowiedziach. Pozdrawiam

p.s z tym zoledziem to byl taki przekaz podporgowy dla holendrow buahahah a jak facet nazwie drugiego faceta kurwa to tez sie nie powinnien obrazic nie bo tu generalnie nie ma odnosnika do mezczyzny a taka moja refleksja jeszcze raz pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jasne, interpretacja jedna z wielu. To vide PS.

A rozkminka psychologiczna ciotki... cóż, to też interpretacja. Twoja..

Co do kurwowania sobie pomiędzy panami... hm... Jeśli ktokolwiek, powie do mnie "Ty juchu", to mne to ne zaima, pane Havranku.
Jeśli ktoś nieważny powie "ty kruwo" czy whatever, to mnie to też nie zaima.
Zaima mnie natomiast jeśli ktoś ważny dla mnie powie tylko: "źle robisz".
Nie masz tego, Panie Mirku?

P.S. Patrz, specjalnie na tę okazję zmieniłam sobie avatar!
Po dermabrazji jestem.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ale wracając do MR.POLSKA:
no więc jak, dobry jest czy nie?
Ja myślę, że ma to, co potrzebne aby się wybić. Przede wszystkim jest nietuzinkowy. Fantazja i charyzma.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Violcie wiesz jak ja mam? Ja mam tak ze w zaleznosci od miejsca i sytuacji kurwa kurwie nie rowna. Kazda kurwe trzeba analziowac z osobna tak wlasnie mam pani Violu a to ze ktos wazny powie ze zle robie nei zawsze znaczy ze ma racje moze mnie testuje kobiety to maja do siebie ze testuja facetow jak ulegnie to pizda z niego

Jesli chodzi o Mr. POlska to widac ze chlopak ma talent nie jest to moj ulubiony gatunek muzyki, ale wiem ze moze sie podobac ludziom . Spytalem z ciekawosci wczoraj znajomego flamaka o tego polaka czy tam polaka z pochodzenia i powiedzial mi ze zna, mimo ze nie jest a moze jeszcze nie jest popularny w NL.

No avatarka masz ladnego, jakby to ujac taki bardziej daj 10 zl cyganka prawde ci powie Pzdr
Zgłoś wpis
54 Posty
Yan Piątek
(piątek)
Gaduła
3 marca wychodzi debiutancki album Mr. Polska.
Jeden egzemplarz może należeć do kogoś z Was. Szczegóły - http://www.e-migrant.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=453:mr-polska-rusza-w-tras-koncertow&catid=57:koncerty&Itemid=66

Można także głosować na Mr Polska w Liście Przebojów Polaków w Beneluksie - http://www.e-migrant.eu/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=125
Zgłoś wpis


Bliżej nas